O stacji

Międzynarodowa Telewizja IBBS, emitowana jest na terenie Europy. Innowacyjne programy, wysublimowana rozrywka, spotkania z najlepszymi gwiazdami i duża dawka dobrego humoru. To wszystko możecie zobaczyć na antenie IBBS.TV Mamy już dosyć nudy w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych! Słabe seriale, żenujące programy i okno na ludzkie nieszczęście. Tego u nas nie zobaczycie! My nie włączamy telewizora, tylko po to aby coś brzęczało nam w tle! Stworzyliśmy telewizję, którą sami na co dzień chcielibyśmy oglądać. Oprócz ciekawych programów podróżniczych, rozrywkowych, zobaczycie również wywiady z gwiazdami, programy kulinarne, muzyczne i a’la reportażowe np. „życie ulicy“ opowiadające o ciekawych wydarzeniach, które dziają się nocą w naszych miastach, a także wiele innych! Jedyna Taka Telewizja w Polsce, łącząca wszystkie formy rozrywki, a także dająca możliwość emisji, nadesłanych przez Was filmów i programów! Oglądajcie! Zapraszamy!

O stacji

Innowacyjne programy, wysublimowana rozrywka, spotkania z najlepszymi gwiazdami i duża dawka dobrego humoru. To wszystko możecie zobaczyć na antenie IBBS.TV

Współpraca

Masz pomysł na program? Chcesz spełnić swoje marzenia? Wystarczy, że prześlesz nam opis Twojego formatu wraz z krótkim filmem prezentującym szkic odcinka.

Reklama

Internetowe Biuro Reklamy iBBS.TV, reprezentuje wszystkie możliwości, które daje Telewizja IBBS.TV. Przy naszej pomocy zrealizujesz skuteczną i niedrogą kampanię reklamową w określonej grupie targetowej!